Červen 2007

Zrušení aliance BnC!!!

27. června 2007 v 21:17 | Blood |  Newz
Oficiálně byla zrušena časově omezený mír s Crips......Dost členů Crips jí nenodržují přes to že Alianci založily Crips.......Takže konec......Jaké bude pokračování to se neví ale podle toho jak vypdají internetové stránky Crips tak jsou tam náznaky agrese a vyvolání války.........( např. "Bloods Killa....Mrdam všechny zmrdy z bloods sou to kurwy skurwený vsadim se že kdyby sme rosekali pár znich tak se okamžitě rospadnou zmrdi.....).........neni to první stránka na které sem viděl agresi vůči Bloods a vyhrožování......na jedné Crips dtránce byla dokonce i zmíňka o war.....toto je kopie textu :
War
Další důležitá věc je že tímto textem vyhlašuji válku Projektu B a FreeWorldu. Ano Projekt C je o sjednocení hip-hopových příznivců ale Projekt B a FreeWorld nám značně brání a jsou výslovně proti nám. Na stránkách FreeWorldu je jasná zmíňka o nepřátelství vůči mě a Projektu C. Projekt B bojuje s Projektem C už od začátků. Dejte ale pozor ne každý Blood patří pod Projekt B. Příměří například držíme s DOB kteří jsou Bloods ale nepatří pod Projekt B. Co uděláte pokud potkáte člena Projektu B či FreeWorldu je na vás nemusíte se nutně rvát ale dejte pozor jsou to naši nepřátelé.

Aliance BnC

21. června 2007 v 21:16 | Blood |  Newz
- Peace dohodla se aliance mezi Bloodz a Cripz......nejsme spolu je to jen takový malý mír....zatim....nebudem se dissovat,provokovat atd......prostě vzájemná ignorace........